Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                   BEDIHOŠŤ CUP 2013

                              TURNAJ V MALÉ KOPANÉ

 

Propozice k turnaji  v malé kopané

13. - 14. července 2013

 

 

Místo konání:

Hrubčice – areál klubu Hrubčice,(www.krestic.estranky.cz). Každý přihlášený klub dostane elektronickou poštou potřebné  informace o turnaji.

 

Startovné pro mužstvo:

Částka 1100,- Kč Tato částka se poukazuje nejpozději k 7.7 2013 na účet pořadatele malé kopané, č. ú.-1131525143/0800

Variabilní uveďte telefonní číslo kontaktní osoby klubu, které je uvedeno i na soupisce mužstva a do textu pro příjemce uveďte název vašeho klubu.

 

Soupiska mužstva:

Soupiska mužstva se vyplňuje po příjezdu na místě konání turnaje po příjezdu mužstva, a to nejpozději před jeho úvodním utkání.

 

Základní pravidla Turnaje

 

 1. Mužstvo může využít během turnaje max. 10+1 hráčů.

 

 1. Míč je o velikosti č. 5, tedy shodný s míčem pro klasickou velkou kopanou, hraje se v počtu 4+1 a auty se vhazují. Doba hry je 1 x 15 minut . K dispozici jsou čtyři hřiště, jejímž povrchem je přírodní trávník.

 

 1. Utkání řídí vždy jeden hlavní rozhodčí .

 

4.Kompletní pravidla malé kopané a soutěžní řád pro turnaje malé kopané najdete na      stránkch      www.malakopana.cz.

 

 1. Hrací systém bude stanoven dle přihlášených mužstev který vám bude zaslán po uzávěrce.

 

 1. Zeď se při standartních situacích staví 5 m od míče, tato vzdálenost platí i při postoji soupeře při zahrávání rohových kopů. V případě autového vhazování musí být soupeř vzdálen minimálně 1 m od pomezní lajny, od které soupeř vhazuje aut.

 

 1. Střídat se může neomezeně a to i v průběhu hry, střídání se provádí vždy na té polovině, kde je branka vlastního mužstva. Střídání je považováno za správně provedené, vymění-li se hráč střídající s hráčem nastoupivším na pomezní lajně.

 

 1. Malá domů platí jako u velké kopané, tj. brankář nesmí chytit míč do rukou nejen z autového vhazování od vlastního hráče, ale ani v případě úmyslné přihrávky jemu, adresované od svého spoluhráče.

 

 1. Před zahájením utkání se losem vybere mužstvo, které má právo výběru strany. Mužstvo, které vyhrálo los si vybírá stranu, mužstvo, které los prohrálo získává výkop v první poločase.

 

 1. Za červenou kartu hráč stojí do konce utkání + jedno následující utkání.

 

 1. Skluzy jsou zakázány, povoleny jsou pouze, chce-li hráč hrát míčem, kdy neohrožuje skluzem jiné soupeře.

 

 1. Počet hráčů nesmí klesnout pod tři, tj. 2+1, jinak je utkání kontumováno ve prospěch druhého týmu.

 

 1. Na turnaji musí být každý hráč povinně vybaven chrániči holení.

 

 1. Hráč musí míč rozehrát při autovém vhazování, standartních situacích aj. do 6-ti vteřin, stejné doba platí i pro brankaře, držícího míč v rukou.

 

 1. Hráč vhazuje aut max. 1 metr od postranní čáry.

 

 1. Odkop od vlastní branky je správně proveden tak, když míč přejde pokutové území. Nestane-li se tak, musí být odkop proveden znovu.

 

 1. Branka z výkopu i odkopu brankáře platí, neplatí z vyhození brankáře rukou či z autového vhazování. V tomto případě nařídí rozhodčí odkop od branky.

 

 1. Při rovnosti bodů dvou mužstev rozhoduje o pořadí a) nejdříve vzájemný zápas  b) rozdíl skóre ze všech utkání ve skupině c) vyšší počet vstřelených branek ze všech utkání ve skupině d) rozdíl v počtu vstřelených a obdržených branek ve skupině e) poměr vstřelený a obdržených branek ze všech utkání ve skupině.
 2.  
 3. V případě stejného počtu bodů tří mužstev rozhoduje  o pořadí minitabulka tří mužstev a)počet bodů ze vzájemných utkání tří mužstev b)vzájemný zápas c)rozdíl skóre d)větší počet střelených branek e)vyšší počet vstřelených branek ve všech utkáních skupiny.

 

19      .Rozhodčí nevpustí na hrací plochu hráče, který je pod vlivem alkoholu či   drog.

 19.  Ostatní pravidla stanovuje Mezinárodní asociace pro pravidla malého fotbalu. Ta jsou ke stažení na www.malakopana.cz v položce menu stránek Ke stažení – Pravidla malé kopané.

 

                                             

 

 

V Bedihošti 20.Května 2013.

 

 

 

 

 
 

 

Portrét

Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>